pühapäev, veebruar 10, 2008

SYTYCD

"So you think you can dance" on jõudnud Austraaliasse. Mõnd aega tagasi ma olin sisse võetud ameerika variandist - noh mõned inimesed on lihtsalt nii säravalt andekad ja ilusad, et neid tantsimas vaadata on ülimalt paeluv. Kui algul hakati Austraalia variandist rääkima, siis tundus, et äkki pole tase nii kõva, ikka 10 korda vähem inimesi valimiseks ja alati peab ju olema mingisugune kriitiline mass, millest need murdosa tähti välja valida. Praegu käivad Austraalia eelvoorud ja hea on vaadata. Väikesed melodramaatilised momendid välja arvatud - kui tantsijad nutavad ja taovad rinnale ja räägivad, et tegelikult nad teevad seda kõike, et nende vanemad oleks uhked või kadunud vanaema mälestuseks vms. Aga eks peab ju showd ka tegema, kuigi kohati on see ikka nii läbinähtavalt mage. Et parimad tantsijad tuhandete hulgast välja valitakse on muidugi täielik müüt - kohe algul on selgelt näha, kes on shows lihtsalt taustaks ja kes on need paarkümmend, kes tegelikult finaali saavad. Väikeste variatsioonidega. Ben Eltoni iidoliteemalise raamatu mingers, blingers ja ma-ei-mäleta-kes-veel sorti isiksused on igatahes tugevalt esindatud.
Kõige lahedam on aga see, et kogu see show filmitakse me majast 1 minuti kõnni kaugusel CarriageWorksi ruumides. Parkimisprobleem võttepäevadel saab arvatavasti suur olema, kuid kindlasti avaneb võimalusi ka ise üritusest osa saada. Stuudiopublikut läheb ka ju ometi vaja. Praegu püüangi end registreerida, aga server on muidugi täiesti umbes.

3 Comments:

Blogger mutukas said...

ma olen täielik selle saate fänn! ja kui aus olla, siis pitsitas endal ka mõningaid melodramaatilisi momente vaadates hirmsasti kurgus.
proovisin ka audience pileteid tellida, ei tea mis melodramaatilisi lauseid sinna peaks sisse panema, et need piletid ka saada õnnestuks:)

11 veebruar, 2008  
Blogger HM said...

Mul pitsitab kurgus tunne, et äkki on vanus piletite puhul äralõikepunktiks? Aga no proovime veel :). Kui aga tõesti ei näkka, tule külla, joome teed ja siis lähme kiibitseme akna taga :)

12 veebruar, 2008  
Blogger mutukas said...

pole ju parkida kusagile kindlasti:)))

13 veebruar, 2008  

Postita kommentaar

<< Home